Szkolenia i warsztaty

image from Szkolenia i warsztaty

W ramach mojej codziennej pracy uczę zespoły programistyczne jak lepiej osiągać swoje cele, organizując eksperckie szkolenia i warsztaty. Mam za sobą przebyte setki godzin warsztatowych oraz dodatkowe szkolenia facylitatorskie. Zawsze staram się dopasowywać warsztaty do potrzeb grupy konsultując potrzeby i możliwości zespołów.

Jeśli chciałbyś bym pojawił się w Twoim zespole to skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub złap mnie na LinkedIn 🙂

Lista szkoleń

Szkolenia i warsztaty podzieliłem na 2 rodzaje - te techniczne i miękkie:

Jeśli chciałbyś coś skrojonego specjalnie do swoich potrzeb daj mi znać. Z chęcią przygotuję coś właśnie dla Ciebie!

Rekomendacje

Radek pomagał nam przeprowadzić kilka warsztatów Event Storming, zarówno zdalnych, jak i na miejscu. Jego sprawne prowadzenie warsztatów powoliło nam zrozumieć skomplikowane procesy biznesowe naszego klienta i poznać jego prawdziwe potrzeby. W rezultacie ograniczyliśmy koszty potrzebne na nadmiarowe zmiany oprogramowania.
CTO at Clever Grapes
I have to admit Radek is not only a great technical coach but also an incredible session facilitator. He covered a massive amount of the topics in just over 8 hours. Even though the learning curve was noticeable at the beginning, Radek let us fail several times to get the momentum going.
Senior Business Analyst at EMAP Systems
Dzięki Radek za świetne warsztaty - śmiało mogę powiedzieć, że były to jedne z najlepszych warsztatów, w których uczestniczyłem. W prosty, przystępny i szybki sposób przekazałeś nam widzę teoretyczną, która została utrwalona już w dłuższej sesji praktycznej.
Senior Software Developer at Sii Poland
Szkolenie Radka z Event Storming'u w którym brałem udział to potężna dawka wiedzy poparta solidnym doświadczeniem. Oprócz ugruntowania swojej wiedzy z zakresu samej techniki uzyskałem pełno praktycznych rad i wskazówek jak przeprowadzić taki warsztat u siebie w firmie. Od tego czasu mam już kilka sesji produkcyjnych za sobą które poprowadziłem w roli facilitatora.
Software Engineer at Software Mind