Szkolenia

image from Szkolenia

W ramach mojej codziennej pracy uczę zespoły programistyczne jak lepiej osiągać swoje cele, organizując różnego rodzaju warsztaty i szkolenia. Mam za sobą szkolenia “Train the trainer”, które przygotowały mnie jak najefektyywniej przekazywać wiedzę uczestnikom moich warsztatów.

Jeśli chciałbyś bym pojawił się w Twoim zespole to skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub złap mnie na Twitterze 🙂

Lista szkoleń

Szkolenia i warsztaty podzieliłem na 2 rodzaje - te techniczne i miękkie:

Techniczne

Miękkie

Jeśli chciałbyś coś skrojonego specjalnie do swoich potrzeb daj mi znać! Z chęcią przygotuję coś specjalnie dla Ciebie.

Rekomendacje

I have to admit Radek is not only a great technical coach but also an incredible session facilitator. He covered a massive amount of the topics in just over 8 hours. Even though the learning curve was noticeable at the beginning, Radek let us fail several times to get the momentum going.

Tomasz Kurowski

Senior Business Analyst at EMAP Systems

 

Dzięki Radek za świetne warsztaty - śmiało mogę powiedzieć, że były to jedne z najlepszych warsztatów, w których uczestniczyłem. W prosty, przystępny i szybki sposób przekazałeś nam widzę teoretyczną, która została utrwalona już w dłuższej sesji praktycznej.

Tomasz Reformat

Senior Software Developer at Sii Poland

 

Szkolenie Radka z Event Storming’u w którym brałem udział to potężna dawka wiedzy poparta solidnym doświadczeniem. Oprócz ugruntowania swojej wiedzy z zakresu samej techniki uzyskałem pełno praktycznych rad i wskazówek jak przeprowadzić taki warsztat u siebie w firmie. Od tego czasu mam już kilka sesji produkcyjnych za sobą które poprowadziłem w roli facilitatora.

PIOTR KLIMIEC

Software Engineer  at Software Mind